ТзОВ Насорох

Організація корпоративного відпочинку

Останнім часом почали користуватись популярні заходи, направлені на розвиток корпоративної культури.

Наша фірма почала цю роботу із організації екскурсії. Професійно організований корпоративний виїзд – це щось більше , ніж просто екскурсія, розвага. Це вдало підібраний маршрут, змістовна інформація супроводу, врахування специфіки колективу: професія, вік, запити... Нам важливо, щоб кожна наша мандрівка позитивно вплинула на створення здорової атмосфери у колективі.
Туризм: новації та сервіс

(Витяг із преси)

Корпоративне свято, як поняття, вперше з'явилось у США. Керівники потужних корпорацій почали докладати максимум зусиль для того, аби згуртувати свою команду.

До таких заходів відносяться: організація свят у колективі, професійних, "посвята" нових працівників, вихід на пенсію, ювілеї, державні свята, презентації, корпоративні вечірки на природі, організація екскурсій, походів та інше.

Ми почали освоювати різні форми проведення цих заходів. Останнім часом у нашому місті почали користуватись популярністю різні види відпочинку для розвитку корпоративної культури колективу.

Ми почали з екскурсій. Професійно організований корпоративний виїзд - це щось більше, ніж просто екскурсія, розвага. Це вдало підібраний маршрут, змістовна інформація гіда із врахуванням специфіки колективу: професії, віку, запиту.

Нам дуже важливо, щоб кожна наша мандрівка позитивно вплинула на створення здорової, дружної атмосфери у колективі.

Велике спасибі керівникам, головам профспілки, які не стоять осторонь, а сприяють організації подорожей і самі мандрують із своїми колегами.

Світлана НАЛИВАЙКО,
заступник директора по туризму ТзОВ "Насорох"