ТзОВ Насорох

Відпочинок на морі

Пропонуємо Вам літній відпочинок в екологічному районі курортної зони Катранка, Татарбунарського району, Одеської області.

Власний доїзд!

"Катранка" - курортна зона, де у радіусі 100 км немає ні одного промислового підприємства. Через лиман по мостику відпочиваючі переходять на широку косу, на якій знаходиться пляж. Віддаленість від промислових центрів позволяє у період всього літнього сезону купатися в чистій морській воді. Іноді близько до берега припливають дельфіни.

Повітря тут просто унікальне ! Про чистоту природи можна судити по величезній кількості птиці : дикі качки, цаплі, чайки, пелікани, баклани, дикі гуси, лебеді, журавлі. Якщо Ви рибак , то варто брати із собою вудочку. Вас чекає велике задоволення від рибалки у лимані!

Ціна на базах відпочинку найнижчі у порівнянні із іншими регіонами! Продовж сезону реалізовуються путівки інших туроператорів на бази відпочинку Азовського та Чорного морів, а також у Чорногорію, Туреччину, Болгарію, Єгипет і інші країни.


курорт Катранка в Одесі курорт Катранка в Одесі курорт Катранка в Одесі курорт Катранка в Одесі курорт Катранка в Одесі курорт Катранка в Одесі курорт Катранка в Одесі курорт Катранка в Одесі курорт Катранка в Одесі курорт Катранка в Одесі курорт Катранка в Одесі курорт Катранка в Одесі курорт Катранка в Одесі курорт Катранка в Одесі курорт Катранка в Одесі курорт Катранка в Одесі