Золота підкова + Почаїв
Замки + Почаїв
Маршрут № 6 - II дні
І день

- Зустріч на вокзалі м. Золочева Поселення в готелі.
- Сніданок.
- Екскурсійна програма по "Золотому кільці" (Золочів історичний, Золочівський замок.) Замок споруджений у 1634 - 1636 рр. на зразок цитаделі з бастіонами. На подвір'ї замку стоїть пізньоренесансний Великий палац і Китайський палац у формі ротонди з експозицією мистецтва Сходу; дерев'яна церква св. Михаїла (1720 р.) у с. Підгірці; давньоруське городище Пліснесько (XII ст.), видатна пам'ятка пізньоренесансної архітектури - замковий ансамбль у Підгірцях.
- Обід.
- Продовження екскурсії в Олеський замок. Олеський замок - могутня давньоруська фортеця (ХНІ ст.), а пізніше відома європейська магнатська резиденція (XV XVIII ст), в сьогоденні -- добре відреставрований музей - заповідник.
- Відвідання садиби видатного українського діяча культури Маркіяна Шашкевича.
- Оглядова екскурсія. Гончарне село Гавареччина (тут народжуються всесвітньовідомі вироби з чорної кераміки).
- Вечеря.
ІI день

- Сніданок.
- Виїзд до м. Почаїв Рівненської області. Почаївська Лавра знаходиться на заході України за 70 км від міста Тернополя та 24 км. від міста Кременець.
- Екскурсія по Свято - Успенській Лаврі.
- Відвідування джерела св. Анни;
Перші історичні відомості про Лавру відносяться до початку XIII ст., до часів навали татарського хана Батия на Київську Русь. Як сповіщає народний переказ, записаний у старовинних книгах, поява Божої Матері на горі Почаївській було у 1240 р. Пресвята Богородиця з'явилася декільком монахам та пастуху, якого звали Іоан На місці, де відбулася ця поява. Цариця Небесна залишила відбиток своєї правої стопи. З того місця почало струїтися джерело цілющої води, від якої й донині отримують зцілення від всіляких хвороб віруючі люди. - Обід.
- Дорога у м. Кременець.
- Екскурсія по Кременцю.
Кременець стоїть на перехресті, географічному тут Поділля зустрічається з Поліссям. Кременецькі гори, що з трьох боків оточують місто, належать до рідкісного типу ерозійних гір Замкова гора має форму півострова, висотою 397м. над рівнем моря. З трьох боків її стрімкі схили майже неприступні і лише вузька дорога з'єднує гору з Подільським плато. Кременець - батьківщина великого польського поета Юліума Словацького (1809 - 1849 рр.). Багато об'єктів тут носять його ім'я - вулиця, провулок, бібліотека. Місто відвідував Т. Шевченко, Л. Українка, М. Пржевальський і інші видатні люди. - Повернення до Золочева.
- Прощальна вечеря.
- Від'їзд.